SÜTIK HASZNÁLATA - kérünk, tekintsd át és állítsd be igényeid szerint!

Weboldalunk sütiket (cookie) használ. Ezek egy része elengedhetetlen a webáruház megfelelő működéséhez. A marketing sütik használatával pedig könnyebbé tudjuk tenni a vásárlást az oldalon és az érdeklődési körödnek megfelelő ajánlatokat, hirdetéseket tudunk megjelentetni neked. A "Beállítások módosítása" gombra kattintva állítsd be a használható sütiket. Későbbi módosítás a bal alsó sarokban levő fogaskerékkkel. További tudnivalókat a sütikről itt találsz.

TPLINK TL-SG3210 Switch 8x1000Mbps + 2xGigabit SFP + 1xkonzol port, Menedzselhető, TL-SG3210

54.290 Ft
Menny.:db
TPLINK TL-SG3210 Switch 8x1000Mbps + 2xGigabit SFP + 1xkonzol port, Menedzselhető, TL-SG3210, most 54.290 Ft-ért, gyors szállítással. Riaszto.hu - biztonságtechnika, kamera, riasztó és okos otthon - Switchek, hálózati eszközök
Gyártó: TPLINK
Elérhetőség: Rendelhető - nincs készleten
Szállítási díj: Ingyenes
Cikkszám: TL-SG3210
Nem értékelt
Nagy raktárkészlet
Gyors szállítás
10+ év biztonságtechnikai tapasztalat
Egyszerű rendelési folyamat

Leírás és Paraméterek

Szabványokésprotokollo:EEE802.3i, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3ad,
IEEE802.3x, IEEE802.1d, IEEE802.1s, IEEE802.1w, IEEE802.1q,
IEEE802.1x, IEEE802.1p
Csatlakozások
8db10/100/1000MbpsRJ-45csatlakozó
(AutoNegotiation/AutoMDI/MDIX)
2db1000MbpsSFPcsatlakozó
1dbkonzolport
Hálózatiösszeköttetés
10BASE-T:UTP3, 4, 5kategóriájúkábel(Max.100m)
100BASE-TX/1000BASE-T:UTP5, 5evagymagasabbkategóriájúkábel(Max.100m)
1000BASE-X:MMF, SMF
Ventilátorokszám:entilátornélküli
Hálózatitápegység
100~240VAC, 50/60Hz
Energiafelvéte:aximum:10, 7W(220V/50Hz)
Méretek(SzxMéxMa)
294x220x44mm(11.6x8.7x1.73in.)
MŰKÖDÉSIJELLEMZŐ:ávszélesség/Backplane
20Gbps
Csomagtovábbításisebesség
14, 9Mpps
Fizikai(MAC)címtábla
8k
Csomagpuffermemória
4Mb
JumboFrame
10240Bytes
SZOFTVERJELLEMZŐ:oS(szolgáltatásminősége)
Támogatotta802.1pCoS/DSCPprioritá:ámogatotta4prioritásso:orbaállítás:SP, WRR, SP+WR:ort-ésadatmennyiségűalapúszabályozá:oice(hang)VLAN
L2jellemző:GMPSnoopingV1/V2/V3
802.3adLACP(Max.8egyesítettcsoport, 8portcsoportonként)
SpanningTreeSTP/RSTP/MST:ortizoláció
BPDUFiltering/Guar:C/RootProtec:oopbackdetection
802.3xFlowControl
VLA:ámogatottmax.4KVLANegyidejűle:ort/MAC/Protocol-alapúVLA:ARP/GVR:ezérlőVLANkonfiguráció
Hozzáférés-jogosultságilista(ACL)
L2~L4csomagszűrésforráséscélMac/IP-cím, TCP/UDPportszűrésalapján, 802.1p,
DSCP, protokollésVLANI:dőkeretalapú
Biztonsá:P-MAC-Port-VIDösszekapcsolá:EEE802.1XPort/MACalapúhitelesítés, VLANbesorolás, vendégVLAN,
DoSellenivédele:inamikusARPellenőrzés(DAI)
SSHv1/v2
SSLv2/v3/TLSv1
Portbiztonsá:roadcast/Multicast/Unknown-unicastBroadcastStormfelügyelet
IPv6
DualIPv4/IPv6stac:ulticastListenerDiscovery(MLD)Snoopin:Pv6neighbordiscovery(ND)
Pathmaximumtransmissionunit(MTU)discover:nternetControlMessageProtocol(ICMP)version6
TCPv6/UDPv6
IPv6alkalmazá:HCPv6Clien:ing6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6SNM:Pv6SS:Pv6SS:ttp/Http:Pv6TFTP
Vezérlé:eb-alapúGUIésCLIvezérlé:NMPv1/v2c/v3, kompatibilisapublikusMIB-velésaTP-LINKprivateMIB-ve:MON(1, 2, 3, 9csoport)
DHCP/BOOTPClient, DHCPSnooping, DHCPOption82
CPUMonitorin:ortMirrorin:imemegadás:SNT:ntegráltNDP/NTDPjellemző:irmwarefrissítés:TFTP&, We:ystemDiagnózis:VC:YSLOG&, PublicMIBS
EGYÉBJELLEMZŐ:anúsítványo:E, FCC, RoHS
Csomagolástartalm:witc:lektromoskábe:yorstelepítésiútmutató
TelepítőC:ackbeszerelésikészle:umitalp
Rendszerkövetelmén:icrosoft®, Windows®, 8, 7, Vista&trade, , XPvagyMAC®, OS, NetWare®, , UNIX®, vagyLinux
Környeze:űködésihőmérséklet:0?~40?(32?~104?)
Tárolásihőmérséklet:-40?~70?(-40?~158?)
MűködésiPáratartalom:10%~90%változatlanhalmazállapo:árolásiPáratartalom:5%~90%változatlanhalmazállapot

Felhasználás Menedzselhető switch

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!