SÜTIK HASZNÁLATA - kérünk, tekintsd át és állítsd be igényeid szerint!

Weboldalunk sütiket (cookie) használ. Ezek egy része elengedhetetlen a webáruház megfelelő működéséhez. A marketing sütik használatával pedig könnyebbé tudjuk tenni a vásárlást az oldalon és az érdeklődési körödnek megfelelő ajánlatokat, hirdetéseket tudunk megjelentetni neked. A "Beállítások módosítása" gombra kattintva állítsd be a használható sütiket. Későbbi módosítás a bal alsó sarokban levő fogaskerékkkel. További tudnivalókat a sütikről itt találsz.

TPLINK TL-SG1428PE Switch 26x1000Mbps (24xPOE+) + 2xGigabit SFP, Menedzselhető, TL-SG1428PE

129.336 Ft
Menny.:db
TPLINK TL-SG1428PE Switch 26x1000Mbps (24xPOE+) + 2xGigabit SFP, Menedzselhető, TL-SG1428PE, most 129.336 Ft-ért, gyors szállítással. Riaszto.hu - biztonságtechnika, kamera, riasztó és okos otthon - Switchek, hálózati eszközök
Gyártó: TPLINK
Elérhetőség: 1 db raktáron
Szállítási díj: Ingyenes
Cikkszám: TL-SG1428PE
Nem értékelt
Nagy raktárkészlet
Gyors szállítás
10+ év biztonságtechnikai tapasztalat
Egyszerű rendelési folyamat

Leírás és Paraméterek

Szabványokésprotokollo:EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3:EEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.1q, IEEE802.1p
Csatlakozások
2610/100/1000MbpsRJ45Ports
2GigabitSFPPorts
Hálózatiösszeköttetés
10BASE-T:UTPcategory3, 4, 5cable(maximum100m)
EIA/TIA-568100&Omega, STP(maximum100m)
100BASE-TX:UTPcategory5, 5ecable(maximum100m)
EIA/TIA-568100&Omega, STP(maximum100m)
1000BASE-T:UTPcategory5, 5e, 6orabovecable(maximum100m)
EIA/TIA-568100&Omega, STP(maximum100m)
1000BASE-XMMF, SMF
Ventilátorokszáma
2Fans
Fizikaibiztonságizá:es
Hálózatitápegység
100-240VAC, 50/60Hz
PoE+portok(RJ45)
Standard:802.3at/802.3afcomplian:oE+Ports:24Port:owerSupply:250W
Méretek(SzxMéxMa)
17.3× 8.7× 1.73in(440× 220× 44mm)
Felszerelé:ackMountable
Max.áramfelvétel
27W(220/50Hz.noPDconnected)
304.7W(220/50Hz.with250WPDconnected)
MaxHeatDissipation
92.07BTU/h(noPDconnected)
1039.03BTU/h(with250WPDconnected)
MŰKÖDÉSIJELLEMZŐ:witchingteljesítmény
56Gbps
Csomagtovábbításisebesség
41.7Mbps
Fizikai(MAC)címtábla
8K
Csomagpuffermemória
4.1Mbit
JumboFrame
9KB
SZOFTVERJELLEMZŐ:oS(szolgáltatásminősége)
SupportPort-based802.1p/DSCPpriorit:upport4priorityqueue:ateLimi:tormControl
L2jellemző:GMPSnoopingV1/V2/V3
StaticLinkAggregatio:ortMirrorin:ableDiagnostic:oopPreventio:oEAutoRecovery
VLA:upportupto32VLANssimultaneously(outof4KVLANIDs)
MTU/Port/TagVLAN
Vezérlé:eb-BasedGU:asySmartConfigurationUtility
Továbbításmódj:tore-And-Forward
EGYÉBJELLEMZŐ:anúsítványo:E, FCC, RoHS
Csomagolástartalm:L-SG1428P:owerCor:nstallationGuid:ackmountKi:ubberFeet
Környeze:peratingTemperature:0°, C~50°, C(32°, F~122°, F)
StorageTemperature:-40°, C~70°, C(-40°, F~158°, F)
OperatingHumidity:10%~90%non-condensin:torageHumidity:5%~90%non-condensing

Felhasználás PoE Switch

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!