SÜTIK HASZNÁLATA - kérünk, tekintsd át és állítsd be igényeid szerint!

Weboldalunk sütiket (cookie) használ. Ezek egy része elengedhetetlen a webáruház megfelelő működéséhez. A marketing sütik használatával pedig könnyebbé tudjuk tenni a vásárlást az oldalon és az érdeklődési körödnek megfelelő ajánlatokat, hirdetéseket tudunk megjelentetni neked. A "Beállítások módosítása" gombra kattintva állítsd be a használható sütiket. Későbbi módosítás a bal alsó sarokban levő fogaskerékkkel. További tudnivalókat a sütikről itt találsz.

TPLINK TL-SL1218MP Switch 16x100Mbps (16xPOE+) + 2x1000Mbps + 2xGigabit kombó SFP, TL-SL1218MP

74.621 Ft
Menny.:db
TPLINK TL-SL1218MP Switch 16x100Mbps (16xPOE+) + 2x1000Mbps + 2xGigabit kombó SFP, TL-SL1218MP, most 74.621 Ft-ért, gyors szállítással. Riaszto.hu - biztonságtechnika, kamera, riasztó és okos otthon - Switchek, hálózati eszközök
Gyártó: TPLINK
Elérhetőség: Rendelhető - nincs készleten
Szállítási díj: Ingyenes
Cikkszám: TL-SL1218MP
Nem értékelt
Nagy raktárkészlet
Gyors szállítás
10+ év biztonságtechnikai tapasztalat
Egyszerű rendelési folyamat

Leírás és Paraméterek

HARDVERJELLEMZŐ:satlakozások
16PoE+10/100MbpsRJ45Ports
210/100/1000MbpsRJ45Ports
2ComboGigabitSFPSlots
Hálózatiösszeköttetés
10BASE-T:UTPcategory3, 4, 5cable(maximum100m)
EIA/TIA-568100&Omega, STP(maximum100m)
100BASE-TX:UTPcategory5, 5ecable(maximum100m)
EIA/TIA-568100&Omega, STP(maximum100m)
1000BASE-T:UTPcategory5, 5e, 6orabovecable(maximum100m)
EIA/TIA-568100&Omega, STP(maximum100m) 
1000BASE-XMMF, SMF
Ventilátorokszáma
2Fans
Hálózatitápegység
100-240VAC, 50/60Hz
Beugrósávszélesség
7.2Gbps
PoE+portok(RJ45)
Standard:802.3at/802.3afcomplian:oEPorts:Port1-Port16
PoEPowerBudget:192W
MAC-címtábla
8K
Méretek(SzxMéxMa)
17.3× 7.1× 1.7in.(440× 180× 44mm)
Max.áramfelvétel
18.73W(220/50Hz.noPDconnected)
217.22W(220/50Hz.with192WPDconnected)
MaxHeatDissipation
63.89BTU/h(noPDconnected)
741.15BTU/h(with192WPDconnected)
SZOFTVERJELLEMZŐ:ovábbijellemző:ompatibleWithIEEE802.3at/afCompliantPD:ortPriorityMod:xtendMode(Upto250mPoEpowersupplyanddatatransmission)
MacAddressAuto-LearningAndAuto-Agin:EEE802.3xFlowControl
Továbbításmódj:tore-And-Forward
EGYÉBJELLEMZŐ:anúsítványo:E, FCC, RoHS
Csomagolástartalm:L-SL1218MP, PowerCable, InstallationGuide
Környeze:peratingTemperature:0°, C~40°, C(32°, F~104°, F)
StorageTemperature:-40°, C~70°, C(-40°, F~158°, F)
OperatingHumidity:10%~90%non-condensin:torageHumidity:5%~90%non-condensing

Felhasználás PoE Switch

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!